Hledáte školku v Brně? Svěřte své dítko do péče zavedené soukromé školky Beránek

Date:

Jakmile má nastoupit naše dítko do mateřské školy, všichni se snažíme najít pro něj takové zařízení, se kterým bude maximálně spokojeno. Jak ono, naše tříleté nebo třeba čtyřleté dítě, tak my, coby pracující rodiče nebo rodiče na rodičovské dovolené. Pokud hledáte kvalitní mateřskou školu v Brně, vsaďte na soukromou školku Brno v centru města s názvem Beránek. Nachází se tady i jesle, což je velká pomoc pro rodiče, kteří mají děti dvě např. ve věku 2 a 4 let. Do jeslí jsou přijímány děti od 6 měsíců, do školky od 3 let. Pokud dítě navštěvuje jesle Beránek, má přednostní právo na přijetí do školky Beránek.

Proč právě soukromá školka Beránek?

Vekou předností soukromé školky Beránek je, že se nachází hned kousek od centra města Brna, u Lužáneckého parku, na adrese Antonína Slavíka 11. Součástí školky je i vybavená zahrada, na které se děti mohou při hezkém počasí vydovádět.

Dětem se zde opravdu líbí a spokojeni jsou i jejich rodiče. Ostatně můžete se podívat sami na reference, které školce udělili. Aby byly děti spokojené je pro zaměstnance školy maximálně důležité, proto ke každému přistupují jednotlivě a snaží se mu vyjít co nejvíce vstříc.

Je na vás, zda bude dítko do školky docházet denně, zda bude chodit v předem vybrané dny, nebo půjde o zcela nepravidelnou docházku. Služby, které školka nabízí, jsou vysoce nadstandardní, ať už jde o nejlepší pedagogy, individuální přístup nebo moderní vybavení.

Nechte si zodpovědět všechny dotazy

Na webových stránkách agentura-beranek.cz najdete ceník, ale můžete také projít virtuální prohlídkou školky. Nechybí přehled kroužků a zajímavá videa, abyste si mohli lépe představit, jak probíhá klasický den ve školce.

Vaše dotazy rádi zodpoví na tel. čísle 728 005 588 i na e-mailu info@agentura-beranek.cz.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Vysoký cholesterol? Důvody možná překvapí.

18. srpna 2021 Zkuste se zeptat svých blízkých, zda mají...

Vlny jako od moře snadno a rychle

Téměř každá žena či dívka s rovnými vlasy snila nebo...

Vybavte si pracovnu či studovnu nábytkem, který navrhli sami absolventi

Psal se rok 2017, kdy si absolventi, v té době...

Kolo, koloběžka nebo odrážedlo: Kdy je na co u dětí vhodný věk?

Vozítka jakéhokoli druhu fascinují děti již od útlého věku,...