>Jaké jsou nejlepší dámské boty na podzim?

Date:

Podzim je obdobím, kdy je po většinu času sychravo, prší a po ránu už není zrovna dvakrát velké teplo. V tomto období je základem mít vhodné boty, protože právě od nohou můžete lehce nachladnout. Dámská obuv nabízí široké možnosti a vždycky budete mít na nohách něco trendy. V článku Vám poradíme, jaký typ obuvi vyhledávat, abyste byly maximálně spokojené.

Co je zásadní pro výběr boty na podzim?

Během podzimu se již teploty venku pohybují poměrně nízko. Ráno může být okolo 8 stupňů Celsia, přes den něco okolo 10 – 15 stupni. Záleží, v jaké části podzimu se nacházíte. Zkraje podzimu může být venku klidně ještě částečně letní počasí. Klíčové je mít botu přizpůsobenou těmto teplotám.

Pro podzimní obuv je klíčová podrážka

Jednou z nejdůležitějších částí dámské obuvi na podzim je podrážka. Podrážka by měla být trochu vyšší, aby nebylo Vaše chodidlo příliš blízko zemi, od které táhne největší chlad. Podrážka musí být z materiálu, který nebude tolik klouzat, ve chvíli, kdy se bota namočí. Chodit budete v mokrém listí, objeví se kaluže nebo bahno. Nejlepším materiálem je neklouzavá guma. Při nakupování těchto bot se Vám může hodit eObuv sleva. U tohoto eshopu navíc budete mít velký výběr obuvi v pestrých designech.

Prodyšnost ale i ochrana před deštěm

Podzimní obuv by měla skloubit jak možnost, aby mohl vnitřek boty dýchat, tak ale i zabránit promokání z vnější strany. Pro podzim jsou nejlepší boty z kůže. Proč? Nejen, že se skvěle hodí prakticky ke každému outfit, ale můžete je snadno čistit. A na podzim to je časté téma. Obuv si můžete zašpinit od bláta nebo jiných nečistot, které zůstávají venku na chodníku nebo na pěšince, když budete zrovna venčit pejska.

Jak se dá čistit kožená obuv?

Nejlepší je vzít do ruky hadřík nebo vlhčený ubrousek a botu jednoduše otřít. Pokud chcete botu ochránit před poškozením povrchu, můžete použít některý z přípravků, který je určen přímo na kůži.

Jak dlouho vydrží kožená obuv?

Výhodou kožené obuvi je dlouhá životnost. Kožené boty můžete při správné péči nosit i deset let. Investice do této boty i přípravků na jejich čištění se vyplatí.

zdroj: https://pixabay.com/

Na podzim se budou hodit kozačky i kotníkové boty

Máte rády spíše kotníkové boty? Tento typ obuvi potěší každou ženu. Skvěle se hodí pro nošení během podzimu, ale zároveň je můžete mít na nohách k sukni, šatům, kalhotám, ale klidně i džínům. Je to univerzální bota, která je vždy elegantní. Kotníkové boty umí dobře zahřát Vaši nohu a budete se Vám v nich chodit pohodlně. Na druhou stranu nošení kozaček už není úplně pro všechny ženy. Musíte se v kozačce cítit dobře a musíte si vybrat vhodný vzor. Trendy v oblasti kozaček se poměrně rychle mění, pokud chcete mít nejnovější kousky, musíte být v obraze. K nákupu kozaček se bude hodit About You sleva.

Lodičky na klínku pro obchodní jednání

Ve chvíli, kdy ještě není venku tak škaredé počasí, je tepleji a svítí slunce, můžete vytáhnout z botníku lodičky na klínku. Lodičky na klínku se pak skvěle hodí k šatům nebo v kombinaci se sukní. Tyto lodičky jsou pohodlné a ve většině případů mají kožený svršek, díky tomu Vám nebude do boty téct voda, pokud by přeci jen zapršelo. Lodičky jsou vhodnou obuví pro nejrůznější jednání v rámci práce.

Chelsea podzimní obuv ještě nevyšla z módy

Obrovským benefitem chelsea obuvi je, že ji můžete nosit klidně i během dalšího roku, je stále trendy. Tuto obuv si lze vzít, pokud jdete ven jen tak s přáteli nebo se chystáte na obchodní jednání. Univerzálnost této boty je velká. Skvěle ji využijete nejen na podzim, ale i v zimě, jelikož je pro ni typický hrubší vzorek podrážky a kožený materiál přinášející teplo.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Vysoký cholesterol? Důvody možná překvapí.

18. srpna 2021 Zkuste se zeptat svých blízkých, zda mají...

Vlny jako od moře snadno a rychle

Téměř každá žena či dívka s rovnými vlasy snila nebo...

Vybavte si pracovnu či studovnu nábytkem, který navrhli sami absolventi

Psal se rok 2017, kdy si absolventi, v té době...

Kolo, koloběžka nebo odrážedlo: Kdy je na co u dětí vhodný věk?

Vozítka jakéhokoli druhu fascinují děti již od útlého věku,...