Komody – nábytek, bez něhož se neobejde žádná domácnost

Date:

Dokázali byste si tipnout jeden kus nábytku, který se v českých domácnostech vyskytuje co možná nejčastěji? Pokud byste hádali pohovku, jídelní stůl nebo postel, měli byste pravdu. My bychom vám však dnes chtěli představit kvalitní komody z masivu, jejich využití je široké, což je také hlavní důvod toho, proč jsou natolik oblíbené. Představujeme ván internetový obchod Nábytek v Kostce, ve kterém najdete komody všech velikostí i barev. Pojďte si s námi nabídku prohlédnout.

Kolekce OSLO

Upřednostňujete jednoduchost před složitějšími tvary, ozdobami a všemožnými barvami? Kolekce OSLO, kterou najdete v internetovém obchodě Nábytek v Kostce, nabízí komody v jednoduchém stylu, které najdou své místo v ložnici, v obývacím pokoji, ale také v koupelně anebo na chodbě. Komody naleznete v policovém i šuplíkovém provedení, případně kombinují obojí.

Přírodní odstíny kolekce ŠUMAVA

Komody, které nabízí kolekce Šumava, jsou vyrobeny z borovicového masivního dřeva, jsou k dostání v mnoha barevných variantách a taktéž je možné vybrat si požadovaný rozměr, který bude pasovat do místa komodě určené. Komody vyrobené z borového masivu se pyšní nádhernou kresbou dřeva, které díky vysokému obsahu pryskyřice vnese do domácnosti vůni lesa, která ji provoní na dlouhou dobu.

Péče o nábytek z masivu

Ve všech případech byly zmíněny komody z masivního dřeva, které vám při správné péči dokáží sloužit po generace. Jejich údržba není složitá, je však důležité dbát na její pravidelnost. Alespoň jednou týdně zbavujte nábytek z masivu prachu za pomoci suchého bavlněného hadříku. Dále si jednou za rok naplánujte jeho ošetření olejem, voskem případně kombinací obou možností. Vybírejte však podle toho, čím byl nábytek ošetřen dodavatelem.

Kromě komod vybírejte do své domácnosti také další nábytek propracovaných konstrukcí, vyrobený z kvalitního masivního dřeva.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Co je endometrióza, jaké jsou její projevy a jak docílit jejich zmírnění?

Endometrióza popisuje onemocnění ženského organizmu, který v průběhu menstruace není...

Pánský striptýz bude nečekaným překvapením pro nevěstu

Dnešní doba přináší nové trendy i v zábavě, které...

Trápí vás bolestivá menstruace? Vyhněte se lékům na tišení bolesti, známe přírodní cestu k hormonální rovnováze.

Bolestivá menstruace je velmi nepříjemnou záležitostí, která někdy dokáže...

Obdarovat ženu zlatým šperkem s diamanty značí upřímnou lásku, úctu a celoživotní podporu

Diamantové klenoty jsou ze všech nejkrásnější. I když se...