Kvalitní a důmyslně řešený koupelnový nábytek udělá i s malým prostorem kouzlo

Date:

Mnozí z nás tráví v koupelně poměrně hodně času. Nejde jen o ranní přípravu do nového dne, ať už je pracovní nebo volný. Jde i o opakované mytí si rukou po čas dne, o večerní hygienu, při níž možná chceme načerpat energii. Pokud máte koupelnu velkou a dokonce i s oknem, je snadné zařídit ji dle svého přání a potřeb. U malých panelákových koupelen je to těžší, ale nikoli nemožné. Stačí jen vědět, kde nakoupit kvalitní, hezký a praktický koupelnový nábytek.

Bílá váš prostor rozjasní a opticky zvětší

Máte-li malou koupelnu, je namístě zvažovat koupi bílého nábytku. Díky němu se v koupelně nebudete cítit stísněně, jako v případě, když byste použili nábytek tmavý. To stejné platí o obkladu a dlažbě.

Na webových stránkách finecase.cz najdete vysokou skříň BBC66WT bílou, která se díky svým rozměrům do malé koupelny dokonale hodí. Použít ji můžete i na toaletu, pokud je místnost širší. Dva šuplíky a tři přihrádky dostatečně vysoko nabízí i možnost odložení věcí, na které nemají dosáhnout malé děti. Do šuplíků schovejte to, co nemá být návštěvě na očích, otevřené police použijte třeba na kosmetiku, mycí drogerii, ručníky, svíčky a podobně.

Určitě budete potřebovat i skříňku pod umyvadlo. Vybrat si můžete ze třech bílých druhů. Pouze s dvířky po celé výšce nábytku nebo s otevřenou policí a skříňkou v dvou různých provedeních. Rozměry 60 x 30 x 60 cm myslí na umístění pod klasická, běžně používaná umyvadla.

Využijte i kouty

Protože není poliček v koupelně nikdy dost, zvláště pokud jste větší rodina, je tady i rohová koupelnová police. Je tvořena ocelovou trubkou a přihrádky jsou z extra silného plastu, díky čemuž je možné police značně zatížit. Rohová police je stabilní, tyč je nastavitelná.

Kompletní nabídku najdete na finecase.cz.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Vysoký cholesterol? Důvody možná překvapí.

18. srpna 2021 Zkuste se zeptat svých blízkých, zda mají...

Vlny jako od moře snadno a rychle

Téměř každá žena či dívka s rovnými vlasy snila nebo...

Vybavte si pracovnu či studovnu nábytkem, který navrhli sami absolventi

Psal se rok 2017, kdy si absolventi, v té době...

Kolo, koloběžka nebo odrážedlo: Kdy je na co u dětí vhodný věk?

Vozítka jakéhokoli druhu fascinují děti již od útlého věku,...