Kyselina hyaluronová pro krásnou a vyplutou pleť

Date:

Krásná, hydratovaná a zdravě vypadající pleť bez vrásek a pupínků je snem snad každé ženy. V mládí se vypořádáváme s akné a různými nedostatky, s přibývajícím věkem nás trápí vrásky, dehydratace nebo kruhy pod očima spojené s únavou, stresem a nevyspáním. Jak bojovat a předcházet těmto neduhům? Odpovědí je kyselina hyaluronová.

Co je kyselina hyaluronová

Látka běžně přítomná v našem těle, obsažena především v pokožce, pojivých tkáních a očích. Hlavní přednost kyseliny hyaluronové je zadržování a postupné uvolňování vody. Tím se pozitivně podílí na stavu pokožky, která je hydratovaná a pružná. Kyselina hyaluronová (HA) má podíl také na hydrataci tkání a hladké funkci pohybového aparátu.

Tělo je schopné vytvářet si kyselinu hyaluronovou samo. Problém však je, že s přibývajícím věkem produkce kyseliny hyaluronové klesá a tělo jí má nedostatek. Kyselinu hyaluronovou, kterou tělo vytvoří, distribuuje nejprve do míst, kde je to nezbytné. Dehydrovaná pokožka chod organizmu nijak negativně neovlivňuje, organizmus tedy vyhodnotí, že je méně potřebné poslat kyselinu hyaluronovou právě do pleti. A to je důvod, chceme-li pokožku uchovat zdravou a svěží, dodávat tělu kyselinu hyaluronovou.

Jak doplňovat kyselinu hyaluronovou

Existují doplňky stravy, které zajistí rychlý a kvalitní příjem kyseliny hyaluronové. Kyselina hyaluronová WoldoHealth obsahuje vysoké množství HA, kapsle jsou navíc obohaceny o kolagen, zinek a biotin.

Kyselina hyaluronová užívaná vnitřně napomáhá urychlit hojení ran a jizev, zachovává sílu kostí a podílí se na pružnosti a elasticitě pokožky.

Další výhodou užívání kapslí s kyselinou hyaluronovou a kolagenem v porovnání s hyaluronovými séry je, že se účinné látky mohou vstřebávat nejen do pleti, ale také do šlach, kostí, kloubů a vazů, kde jsou také velmi potřebné.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Soukromá školka a jesle v Brně nabízí kvalitní péči pro děti od 6 měsíců

Hledáte školku pro své dítě, zatím jste však nenarazili...

Proč se vyplatí investovat do koupacího sudu?

Pokud máte za sebou dlouhý a náročný den, koupel...

Jaké pohovky budou trendy v roce 2023?

Nikdo pochopitelně nemění vybavení své domácnosti podle toho, co...

Suchá pokožka hlavy si žádá komplexní péči, pomoc nabízí řada kosmetiky DERMAxPRO od Head & Shoulders

Nepříjemné svědění či lupy – tyto problémy nejednou souvisí...