Studium MBA pomáhá k většímu platu i lepšímu uplatnění na trhu

Date:

Všichni zaměstnanci středního i vyššího managementu, stejně jako podnikatelé zajisté slyšeli v posledních letech o online semináři MBA. Není se čemu divit, jelikož se v rámci maximálně jednoho roku naučíte ohromnou spoustu důležitých znalostí, získáte prestižní titul a posunete se ve vašem pracovním životě o mnohem dále. Jak se zúčastnit?

Učte se z domova

Ať už se zaměříte na online studium MBA, či zvolíte spíše alternativní studium BBA, užijete si možnost absolvovat celý proces z pohodlí domova. Nemyslete si však, že dostanete něco zadarmo, protože základem úspěchu bude především vaše poctivá snaha. Jedině tak bude mít váš nově získaný titul nějakou váhu.

Dočkáte se různých výukových bloků, mezi něž patří třeba organizace a management, projektové řízení, správa financí, základy marketingu, práce s lidskými zdroji a informační systémy. Zmíněné schopnosti jsou kriticky důležitými požadavky pro úspěch v moderním světě. V průběhu výuky budete muset vypracovat několik prací a splnit potřebné zkoušky, abyste si zasloužili finální ohodnocení.

Směle do toho

V České republice patří mezi nejvyhlášenější instituce hlavně OBEI, jež se na trhu pohybuje od roku 2015. V současné době se chlubí více jak dvaceti garanty a soukromými certifikacemi IACBS i ACBSS. Díky tomu si zajistíte vážně kvalitní a využitelné vědomosti, které budete moci ihned použít ve svém odvětví. To platí pro MBA, BBA, LL.M. i DBA.

Školné pro první variantu stojí šedesát tisíc, zatímco pro druhou pouhých třicet šest tisíc. Možností je i rozložení na dvanáct bezúročných splátek, tudíž nebudete muset sahat příliš hluboko do rodinného rozpočtu. Splníte-li však úspěšně celé studium, velmi brzy se budete těšit z vyššího platu a lepších pracovních podmínek. Přesvědčte se sami.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Vysoký cholesterol? Důvody možná překvapí.

18. srpna 2021 Zkuste se zeptat svých blízkých, zda mají...

Vlny jako od moře snadno a rychle

Téměř každá žena či dívka s rovnými vlasy snila nebo...

Vybavte si pracovnu či studovnu nábytkem, který navrhli sami absolventi

Psal se rok 2017, kdy si absolventi, v té době...

Kolo, koloběžka nebo odrážedlo: Kdy je na co u dětí vhodný věk?

Vozítka jakéhokoli druhu fascinují děti již od útlého věku,...