Vyzrajte na nachlazení díky zdravém YUZU Ginger s vysokým obsahem vitaminu C

Date:

S příchodem podzimu a chladných měsíců si většina z nás dělá zásoby čajů, které různě střídáme, abychom jejich chuť obměňovaly. Také se zpravidla „dopujeme“ vitaminem C, abychom zvýšili imunitu a odolávali bacilům pokud možno až do léta. Vy si teď můžete dopřát zdravou novinku na našem trhu v podobě YUZU Ginger Tea. Jde o lahodný nápoj s hřejivým zázvorem a osvěžujícími citrusy Yuzu v kombinaci s medem.

Chuť, kterou si zamilujete

Zázvorová chuť v kombinaci s citrusy a medem je v zimě doslova ráj pro naše chuťové buňky i tělo. Horký nápoj vás zahřeje, nastartuje vaši imunitu, dodá vám vysokou dávku vitamínu C v každé porci i mnoho antioxidantů a minerálů. Nemocným také pomůže, protože díky svému složení pomáhá s rekonvalescencí, a to zcela přírodní cestou.

Pokud vás zajímají čísla, složení YUZU Ginger Tea je 18 % čerstvých citrusů YUZU, 20 % kořen zázvoru, 5 % med. Nápoj připravený z 1 lžíce YUZU Ginger Tea obsahuje 173 % doporučené denní dávky vitaminu C.

Seznamte se s Yuzu citrusy

Jedná se o citrusové ovoce, které bylo zmiňováno v Číně již před více než 1000 lety. Vyžadují speciální podmínky pro pěstování, proto se nachází jen v Číně, Japonsku a Jižní Koreji, odkud je i tento YUZU Tea. Ovoce Yuzu má pikantní, kyselou a hořkosladkou chuť, jako kombinace citronu, grepu a mandarinky. Obsahuje 3x více vitaminu C, jako klasický citron. YUZU je také bohaté na přírodní antioxidanty a minerály.

YUZU Tea do spousty receptů

Yuzu Tea Ginger patří do rodiny s Yuzu Tea, který je bez zázvoru. Oba produkty můžete použít do mnoha receptů k výrobě nápojů, koktejlů, ale také třeba palačinek, snídaní, moučníků… YUZU YUZU  doporučuje sám přední český barman a mistr světa v míchání nealkoholických nápojů Jan Šebek.

K Vánocům můžete rodině koupit i krásné a zdravé YUZU boxy. Více na yuzuyuzu.cz.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Soukromá školka a jesle v Brně nabízí kvalitní péči pro děti od 6 měsíců

Hledáte školku pro své dítě, zatím jste však nenarazili...

Proč se vyplatí investovat do koupacího sudu?

Pokud máte za sebou dlouhý a náročný den, koupel...

Jaké pohovky budou trendy v roce 2023?

Nikdo pochopitelně nemění vybavení své domácnosti podle toho, co...

Suchá pokožka hlavy si žádá komplexní péči, pomoc nabízí řada kosmetiky DERMAxPRO od Head & Shoulders

Nepříjemné svědění či lupy – tyto problémy nejednou souvisí...