Znáte citrusy YUZU a zdravý YUZU Tea, který vás osvěží v létě a zahřeje v zimě?

Date:

Udržovat pitný režim nemusí být vůbec snadné. Někomu nechutná čistá voda, jiný nechce pít sycené a přeslazené minerálky, z nichž přibírá. Připravit si skvělé nápoje v létě i v zimě můžete s pomocí YUZU Tea. Jde o produkt vyrobený z čerstvého citrusového ovoce Yuzu, známého jako Yuja, Yuza nebo Yózi. Má silnou nerovnou kůru a mnoho pecek. Chutná pikantně, kysele a hořko-sladce, jako byste zkombinovali citron, mandarinku a grep do jednoho. Pěstuje se jen v Číně, v Japonsku a Jižní Korei.

Zdravý YUZU Tea

V citrusech Yuzu se nachází 3x více vitaminu C než v citronech. Vitamin C spolu s vysokým obsahem antioxidantů pomáhají zvyšovat buněčnou imunitu a snižovat oxidační stres. Najdete v nich i 10 x více vápníku než v jablkách. Dále obsahují vitamin A, B1, B2, B5 a B6. Dokonce v nich najdete i hořčík, železo a zinek.

YUZU Tea obsahuje 45 % čerstvých plodů YUZU, 5 % medu a ve 100 g je 395 mg vitaminu C. V jedné polévkové lžíci o 35 g najdete 173 % denní doporučené dávky vitaminu C. Výrobek je bez kofeinu, lepku, laktózy, barviv a počítat můžete i s GMO free.

Různorodé použití

YUZU Tea je skvělý jako horký nápoj i osvěžující limonáda v létě. Dát si ho ale můžete i na toasty, lívance, připravit z něj zdravou marinádu na grilování, přimíchat do alko i nealko nápojů, upéct z něj moučník…

Kupte si balení vám na míru

Na webových stránkách yuzuyuzu.cz můžete koupit mnoho produktů s citrusy YUZU. YUZU Tea je zde k dostání v několika baleních, aktuálně je v akci 2 000 g balení YUZU Tea s úsporou 7 % z původní ceny. Nechybí ani dárkové sady ideální jako zajímavý dárek nebo třeba esenciální olej 100 % YUZU 10 ml.

Vyzkoušejte YUZU Tea a připravujte si zdravý a lahodný nápoj bez nutnosti skladování a doplňování citronů v lednici. Osvěží vás lépe a dodá vám víc vitaminu C.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Vysoký cholesterol? Důvody možná překvapí.

18. srpna 2021 Zkuste se zeptat svých blízkých, zda mají...

Vlny jako od moře snadno a rychle

Téměř každá žena či dívka s rovnými vlasy snila nebo...

Vybavte si pracovnu či studovnu nábytkem, který navrhli sami absolventi

Psal se rok 2017, kdy si absolventi, v té době...

Kolo, koloběžka nebo odrážedlo: Kdy je na co u dětí vhodný věk?

Vozítka jakéhokoli druhu fascinují děti již od útlého věku,...