Znáte citrusy YUZU a zdravý YUZU Tea, který vás osvěží v létě a zahřeje v zimě?

Date:

Udržovat pitný režim nemusí být vůbec snadné. Někomu nechutná čistá voda, jiný nechce pít sycené a přeslazené minerálky, z nichž přibírá. Připravit si skvělé nápoje v létě i v zimě můžete s pomocí YUZU Tea. Jde o produkt vyrobený z čerstvého citrusového ovoce Yuzu, známého jako Yuja, Yuza nebo Yózi. Má silnou nerovnou kůru a mnoho pecek. Chutná pikantně, kysele a hořko-sladce, jako byste zkombinovali citron, mandarinku a grep do jednoho. Pěstuje se jen v Číně, v Japonsku a Jižní Korei.

Zdravý YUZU Tea

V citrusech Yuzu se nachází 3x více vitaminu C než v citronech. Vitamin C spolu s vysokým obsahem antioxidantů pomáhají zvyšovat buněčnou imunitu a snižovat oxidační stres. Najdete v nich i 10 x více vápníku než v jablkách. Dále obsahují vitamin A, B1, B2, B5 a B6. Dokonce v nich najdete i hořčík, železo a zinek.

YUZU Tea obsahuje 45 % čerstvých plodů YUZU, 5 % medu a ve 100 g je 395 mg vitaminu C. V jedné polévkové lžíci o 35 g najdete 173 % denní doporučené dávky vitaminu C. Výrobek je bez kofeinu, lepku, laktózy, barviv a počítat můžete i s GMO free.

Různorodé použití

YUZU Tea je skvělý jako horký nápoj i osvěžující limonáda v létě. Dát si ho ale můžete i na toasty, lívance, připravit z něj zdravou marinádu na grilování, přimíchat do alko i nealko nápojů, upéct z něj moučník…

Kupte si balení vám na míru

Na webových stránkách yuzuyuzu.cz můžete koupit mnoho produktů s citrusy YUZU. YUZU Tea je zde k dostání v několika baleních, aktuálně je v akci 2 000 g balení YUZU Tea s úsporou 7 % z původní ceny. Nechybí ani dárkové sady ideální jako zajímavý dárek nebo třeba esenciální olej 100 % YUZU 10 ml.

Vyzkoušejte YUZU Tea a připravujte si zdravý a lahodný nápoj bez nutnosti skladování a doplňování citronů v lednici. Osvěží vás lépe a dodá vám víc vitaminu C.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Jaké jsou nejlepší dámské boty na podzim?

Podzim je obdobím, kdy je po většinu času sychravo,...

Jak vybrat parfém podle svého věku

Od úplně prvních vůní, které nosíme jako dospívající, až...

Několik tipů, jak vybrat dárek pro babičku a dědečka

Copak asi letos vyberete pro své prarodiče a rodiče?...

Jak se postarat o citlivou a alergickou pleť?  

Alergické reakce jsou většinou typické pro citlivou nebo problematickou...