Znáte YUZU TEA? Přírodní cestou posilte své zdraví a imunitní systém

Date:

Možná už jste alespoň něco málo o citrusech YUZU slyšeli, možná jde pro vás o naprosto novinku. V každém případě můžete na našem trhu najít čím dál víc výrobků, které obsahují citrusové ovoce YUZU, které obsahuje 3x více vitaminu C, než citrony. Chutná pikantně, kysela a hořkosladce, něco jako kombinace citronu, grepu a mandarinky. V létě si z něj můžete připravit osvěžující nápoj, v zimě zase lahodný, voňavý a tělo prohřívající horký čaj. Stačí mít YUZU Tea nebo YUZU GINGER Tea, jež je letos novinkou, kterou spolu s dalšími zdravými produkty najdete na yuzuyuzu.cz.

Vitamíny a minerály nabité citrusové ovoce

Tak přesně to je Yuzu. Zralé plody obsahují mnoho vitamínů, minerálů, přírodních antioxidantů, mají 3x více vitaminu C než citrony, ale také 10x více vápníku než jablka. Také mají nezanedbatelné množství vitaminu A, B1, B2, B5 a B6. Z minerálních látek obsahuje hořčík, železo, zinek a vápník.  Významné složky jsou i karotenoidy, flavonoidy a limonoidy. Supercitrus se mu říká naprosto oprávněně.

Citrusy Yuzu se v čínské medicíně používají také v aromaterapii, protože působí pozitivně při stresu, navozují zklidnění organismu. I proto na yuzuyuzu.cz najdete nejen YUZU TEA nebo YUZU GINGER TEA pro přípravu horkých a studených nápojů nebo pro použití v kuchyni, ale také YUZU Essential Oil. Vybrat si můžete buď Esenciální olej Yuzu nebo Esenciální olej Ginger root.

Darujte YUZU BOX

Sobě pro radost, ale také někomu z blízkých k Vánocům, narozeninám nebo jen tak, můžete věnovat některý z hezkých a především pro zdraví určených YUZU boxů. Mezi YUZU boxy najdete Wellness box, Antistress box, Immunity box a Harmony box.

Ambasadorem YUZU Tea je známý kuchař Jan Šebech, který pro vás připravil několik skvělých receptů s použitím YUZU Tea. Více na yuzuyuzu.cz.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Jaké jsou nejlepší dámské boty na podzim?

Podzim je obdobím, kdy je po většinu času sychravo,...

Jak vybrat parfém podle svého věku

Od úplně prvních vůní, které nosíme jako dospívající, až...

Několik tipů, jak vybrat dárek pro babičku a dědečka

Copak asi letos vyberete pro své prarodiče a rodiče?...

Jak se postarat o citlivou a alergickou pleť?  

Alergické reakce jsou většinou typické pro citlivou nebo problematickou...