Armyshop nabízí i vybavení pro outdoor

Date:

Počasí, které úplně nepřipomíná to zimní, některé z nás zaskočilo. Místo lyžování se tak věnujeme aktivitám, na které je většinou čas až na jaře. K tomu ale potřebujeme i dobré oblečení, aby nás ochránilo v jakémkoli počasí. Kvalitní oblečení pro outdoor nabízí armyshop.

Střídání ročních období v našich podmínkách určuje, že některé aktivity musíme na podzim ukončit a počkat na jaro. Počasí ale občas neodpovídá kalendáři, a tak i v zimě můžeme vyrazit na kolo, horský výšlap nebo si jen užít procházku v přírodě. Pro veškeré tyto aktivity potřebujeme vhodné oblečení, ve kterém se cítíme pohodlně, má střih, který nás neomezuje v pohybu a zároveň je praktické a chrání před výkyvy počasí. Většina z nás má navíc ráda univerzální kousky, které využije po celý rok, ať už se chystáme na týden na vodu s přáteli, kempovat s rodinou nebo si užít horské túry. Velkou nabídku outdoorového vybavení i potřeb pro pobyt v přírodě nabízí armyshop, kde kromě replik vojenské výstroje a věcí určených přímo pro armádu najdeme také mnoho modelů bund triček, kalhot, pásků, ponožek, batohů a dalších doplňků.

Pořídit si vybavení v army shopu ale neznamená, že vše bude v maskáčovém designu a nepoužitelné v běžném životě. Naopak mnoho značek se military stylem pouze inspiruje, jako například oblečení Surplus. Tato značka se za vzor bere oblečení z dob války ve Vietnamu a druhé světové války, ale jeho střihy i design upravuje tak, aby bylo vhodné pro outdoorové aktivity v přírodě i běžné nošení ve městě. Vyznačuje se praktickými detaily, jako jsou například dvojité švy či zesílení látky v namáhaných oblastech, což oceníme především v náročném terénu. Armádní oblečení bylo vždy praktické, funkční a vyladěné do posledního detailu, a přesně takové kousky nabízí i značka Surplus.

V oblečení, které je určené pro armádu nebo jejími potřebami inspirované, se budeme cítit dobře po celý rok a při jakékoli aktivitě, bez ohledu na počasí.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Co je endometrióza, jaké jsou její projevy a jak docílit jejich zmírnění?

Endometrióza popisuje onemocnění ženského organizmu, který v průběhu menstruace není...

Pánský striptýz bude nečekaným překvapením pro nevěstu

Dnešní doba přináší nové trendy i v zábavě, které...

Trápí vás bolestivá menstruace? Vyhněte se lékům na tišení bolesti, známe přírodní cestu k hormonální rovnováze.

Bolestivá menstruace je velmi nepříjemnou záležitostí, která někdy dokáže...

Obdarovat ženu zlatým šperkem s diamanty značí upřímnou lásku, úctu a celoživotní podporu

Diamantové klenoty jsou ze všech nejkrásnější. I když se...