Lázeňské trio vás láká na letní dovolenou

Date:

Karlovy Vary, Františkovy Lázně a Mariánské Lázně. Významné trio v oblasti relaxu. A to platí nejen pro ty, kteří si chtějí léčit své neduhy ze zdravotních důvodů. Odpočinek zde najdou i zdraví lidé, kteří potřebují jen duševní vzpruhu. Podívejme se hlavně na dvě destinace – Františkovy a Mariánské Lázně.

Františkovy Lázně – co zde zažijete?

Karlovým Varům nechceme nic upírat, pouze vzhledem k nadcházejícímu filmovému festivalu budou mít propagace až až, a naopak jejich sousedé budou neprávem upozaděni. Takže, kdo chce zažít pořádný ruch, nechť vyrazí směrem Vary, my nastavíme virtuální navigaci nejprve na Františkovy Lázně. Jestli tužíte po týdnu relaxu nebo jen prodlouženém víkendu, vyberte si místo, kde poznáte i okolí. Právě tyto lázně si oblíbili zejména Němci, protože jde o místo s bohatou historií. Ostatně zdejší prameny tu vyvěrají už několik staletí. Toto místo navíc v 18. Století založil sám císař František I., slatinné lázně byly tehdy dokonce první svého druhu na světě! Dnes si je určitě spojujete s procedurami, které mají podpořit gynekologické funkce žen (plodnost, péče po gynekologických zákrocích atd.). Pánové se ale nemusí bát, že by se pro jejich tělo nadupané testosteronem nenašla péče. Nádherně váš zklidní ve spa, kde si dopřejete masáže, uvolníte se ve vířivkách, saunách a bazénech.

Mariánské Lázně vás nadchnou

A co Mariánské Lázně? Ty se chlubí suchými, uhličitými koupelemi v Mariinu jezírku. Saturace hemoglobinem pomáhá regeneraci, čímž se zpomalí i projevy stárnutí. Navíc jsou zde experti na klouby, koho trápí revma, tady mu dá sbohem. Letní pobyt v lázních je skvělou příležitostí, jak načerpat energii, užít si péči a pokochat se krásami, jaké naše země nabízí. Takže vybírejte, protože prázdniny se blíží a termíny ubytování rychle ubývají. 

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Co je endometrióza, jaké jsou její projevy a jak docílit jejich zmírnění?

Endometrióza popisuje onemocnění ženského organizmu, který v průběhu menstruace není...

Pánský striptýz bude nečekaným překvapením pro nevěstu

Dnešní doba přináší nové trendy i v zábavě, které...

Trápí vás bolestivá menstruace? Vyhněte se lékům na tišení bolesti, známe přírodní cestu k hormonální rovnováze.

Bolestivá menstruace je velmi nepříjemnou záležitostí, která někdy dokáže...

Obdarovat ženu zlatým šperkem s diamanty značí upřímnou lásku, úctu a celoživotní podporu

Diamantové klenoty jsou ze všech nejkrásnější. I když se...