Mikinová deka zahřeje a pohladí všechny věkové generace

Date:

Blíží se narozeniny vašeho partnera, manželky, sestry, malého brášky, babičky nebo třeba tety, s níž máte krásný vztah? Anebo už teď přemýšlíte, co letos koupíte rodině, kamarádce nebo komukoli dalšímu k Vánocům? K zahřátí, příjemnému teplu a pocitu hebkosti po celém těle, všem pomůže mikinová deka s názvem Warmie.

Hřejivá, hezká, hebká, snadno udržovatelná

Mikinová deka je určená pro každého, kdo má rád teploučko, hebké materiály, rád usedne venku na terasu k večernímu popovídání, grilování, nebo se dívá na televizi, čte si knížku či jen tak relaxuje v bezpečí křesla nebo gauče. Díky její univerzální velikosti je příjemná a dostatečně velká pro každého. Na rukávech má lemy, takže i menším osobám jsou rukávy vyhovující, lem je podrží. Menší mají mikinovou deku pod kolena, vyšší nad kolena nebo do půlky stehen.

Vybrat si můžete i velikost Warmie pro děti. Všechny mají kapuci, abyste se zahalili až ke hlavě. Nechybí ani klokaní kapsa, do níž odložíte telefon, klíče nebo jiné malé drobnosti.

Warmie se skvělým dárkem i pro seniory. Právě oni často usedají k TV a balí se do dek. Mikinová deka se jednoduše oblékne, nikde nepřekáží, nechybí, snadno se s ní přesunuje, není potřeba se odbalovat a zase balit, jako s dekou. Klasická deka může být v tomhle ohledu pro seniory i nebezpečná, pokud chodí zabalení, hrozí jim, že zakopnou a upadnou. Warmie tohle zcela eliminuje.

Rychlé dodání i zajímavé akce

Warmie cestuje ze skladů umístěných v Česku, a tak ji můžete mít druhý den doma. Aktuálně ji můžete koupit za zvýhodněnou cenu, a pokud navíc použijete Velikonoční kód APRIL10, získáte slevu 10 %. V nabídce jsou i rodinná balení, např. Warmie twin pack nebo Warmie family pack. Můžete si koupit 2 nebo 4 deky najednou a ušetřit ještě víc.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Vysoký cholesterol? Důvody možná překvapí.

18. srpna 2021 Zkuste se zeptat svých blízkých, zda mají...

Vlny jako od moře snadno a rychle

Téměř každá žena či dívka s rovnými vlasy snila nebo...

Vybavte si pracovnu či studovnu nábytkem, který navrhli sami absolventi

Psal se rok 2017, kdy si absolventi, v té době...

Kolo, koloběžka nebo odrážedlo: Kdy je na co u dětí vhodný věk?

Vozítka jakéhokoli druhu fascinují děti již od útlého věku,...