Pohodové léto na Šumavě

Date:

Rozhodli jste se letošní prázdninové dny strávit někde v České republice a vybíráte vhodnou lokalitu ke strávení příjemné dovolené? Užijte si pohodové léto na Šumavě, kde na vás čeká nejen krásná příroda, ale také široké možnosti využití volného času. Toto místo si zamilují mladé páry, rodiny s dětmi i senioři.

Šumava je lokalitou, kde se rozhodně nudit nebudete

Dovolená na Šumavě je ideální volbou pro každého, kdo chce strávit léto v Čechách. Jsou to především voňavé louky a lesy. A také údolí jako na konci světa, hory a kopce nabízející fantastické výhledy a také historické památky, lanové parky, aquaparky a spousta dalších zajímavých míst pro celou rodinu. Šumava je zkrátka místem, které je pro letní pobyty jako stvořené.

Oblíbená místa, která byste neměli vynechat

A co byste v oblasti šumavských lesů a hájů rozhodně během svého pobytu neměli vynechat? Především je to Národní park Šumava, kde za návštěvu stojí legendární ledovcová jezera – Černé a Čertovo jezero, Jezerní slať s vyhlídkovou věží nebo také výběh s jeleny a rysy na Kvildě.

V Prachaticích stojí za návštěvu krásné historické centrum, ve Volarech zase alpské domky. Parádní výhledy vám nabídne vrch Boubín s rozhlednou. A pokud vám zrovna nebude přát počasí, vyrazte si do největšího šumavského aquaparku, kde se vyřádí děti i dospělí na tobogánech a v divoké řece. A bonusem vám bude výhled na Lipenské jezero.

Skvělé nabídky už čekají

Skvělé nabídky na ubytování na Šumavě už na vás čekají. Stačí už si jen zvolit konkrétní místo v tomto krásném kraji. Vyberte si z široké nabídky aktivních nebo relaxačních pobytů a poznejte krásy naší vlasti. Ubytování najdete v hotelech, penzionech i apartmánech. Zarezervujte si ubytování na Hotel.cz a užijte si parádní dovolenou přesně podle svých představ.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Co je endometrióza, jaké jsou její projevy a jak docílit jejich zmírnění?

Endometrióza popisuje onemocnění ženského organizmu, který v průběhu menstruace není...

Pánský striptýz bude nečekaným překvapením pro nevěstu

Dnešní doba přináší nové trendy i v zábavě, které...

Trápí vás bolestivá menstruace? Vyhněte se lékům na tišení bolesti, známe přírodní cestu k hormonální rovnováze.

Bolestivá menstruace je velmi nepříjemnou záležitostí, která někdy dokáže...

Obdarovat ženu zlatým šperkem s diamanty značí upřímnou lásku, úctu a celoživotní podporu

Diamantové klenoty jsou ze všech nejkrásnější. I když se...