Poznejte accu program HECHT a používejte mnoho strojů vždy se stejnou baterií

Date:

Je přínosné mít v dílně nebo garáži spoustu accu nářadí, s nímž je doslova radost pracovat. V porovnání s klasickým ručním nářadím vám ušetří fyzickou námahu, zvládnete víc práce za kratší čas a mnohdy bude výsledek vypadat lépe, než kdybyste pracovali jiným nářadím.

Víte však, že společnost HECHT nabízí accu program H 5040, který zahrnuje řadu akumulátorových strojů napájených 40 V lithiovým akumulátorem? Jednotlivé stroje fungují na stejný typ baterie.

Praktické a úsporné řešení pro různé stroje

Napětí a kapacita 40 V lithiového akumulátoru umožňují pohánět různé stroje s naprosto dostatečným výkonem pro velký rozsah prací na zahradě i v dílně. Uplatnění nachází u sekaček, řetězových pil, sněžných fréz, křovinořezů, plotostřihů…  S akumulátorovými stroji budete pracovat potichu, bez produkce emisí a oceníte i jejich snadnou obsluhu.

Všechny stroje HECHT, které jsou označeny logem ACCU programu 5040 jsou vzájemně kompatibilní se stejným akumulátorem. Už nebudete muset nakupovat zbytečně několik různých akumulátorů a udržovat je nebité. Tady vám stačí jeden a ten využijete na maximum po celou dobu jeho životnosti. Tím také ušetříte značnou část nákladů za nákup mnoha druhů akumulátorů. Šetřit budete i přírodu.

Ideální je koupit si 2 akumulátory, abyste mohli pracovat bez přestávky. Když jeden budete dobíjet, s druhým budete pracovat, a pak je jednoduše vyměníte.

Akumulátorové stroje nejen na zahradu

Pro práci na zahradě můžete využít např. akumulátorovou sekačku s pojezdem HECHT 5045 S se záběrem 46 cm a objemem koše 60 l. Do špatně přístupných míst se hravě dostanete s akumulátorovým vyžínačem HECHT 1040 se záběrem 28 – 32 cm, který váží 3,8 kg.

Prořezat větve staré jabloně i ořechu vám pomůže akumulátorová pila HECHT 9936.

Všechny uvedené stroje fungují na stejný akumulátor. Více informací najdete na cz.hecht.cz.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Co je endometrióza, jaké jsou její projevy a jak docílit jejich zmírnění?

Endometrióza popisuje onemocnění ženského organizmu, který v průběhu menstruace není...

Pánský striptýz bude nečekaným překvapením pro nevěstu

Dnešní doba přináší nové trendy i v zábavě, které...

Trápí vás bolestivá menstruace? Vyhněte se lékům na tišení bolesti, známe přírodní cestu k hormonální rovnováze.

Bolestivá menstruace je velmi nepříjemnou záležitostí, která někdy dokáže...

Obdarovat ženu zlatým šperkem s diamanty značí upřímnou lásku, úctu a celoživotní podporu

Diamantové klenoty jsou ze všech nejkrásnější. I když se...