Recenze FlexiMedu na kolena, záda a kyčle

Date:

Až polovina Čechů má nějaké, menší či větší, problémy s klouby. Přichází především s věkem, po 30. roce věku již kostní buňky umírají tak rychle, že je tělo nestíhá nahrazovat. Stejně tak tělu ubývá zásoba kolagenu. Kosti i chrupavky je třeba podpořit formou doplňků stravy.

Jedním z doplňků určených na chrupavky, svaly a kosti je také FlexiMed od společnosti NaturaMed. Co byste o tomto přípravku měli vědět a jak si chválí FlexiMed recenze?

Nezbytné látky pro tvorbu kostí i chrupavky

Přípravek FlexiMed je sestaven tak, aby podpořil celkově klouby a kosti. Právě proto obsahuje v prvé řadě kolagen typu II ve zvláštní formě obohacený o vitamín C. Zároveň v něm najdete glukosamin a kalcium, které jsou důležité pro kosti a chrupavku. Kalcium napomáhá taktéž dobré srážlivosti krve a funkčnosti nervové soustavy. Dále FlexiMed obsahuje vápník strukturovaný tak, jak je strukturovaný vápník v lidském těle. Extrahován je z kostí norských lososů, aby byl co nejlépe vstřebatelný. Ve složení byste našli i vitamín D3 a hořčík, dále zázvor pro podporu imunitního systému a mangan.

Výrobky NaturMed jsou obecně chválené

Doplňky stravy od firmy NaturMed jsou častokrát vychvalované a jinak tomu není ani u FlexiMedu. Drtivá většina uživatelů ho užívá na kolena, pak na záda a kyčle. Mezi spokojené zákazníky se řadí například hokejový útočník Milan Gulaš.

Naleznete ale i spoustu nezávislých recenzí. Lidé si chválí, že už je nebolí klouby se změnou počasí, mají lepší kondičku, protože mohou sportovat bez bolesti, zvládají pohybově náročné zaměstnání.

Na zoubek se produktu podíval i Radek na svém blogu Ecoblog.cz, kde testuje ekologické a zero-waste produkty. Jaká je jeho FlexiMed zkušenost? Objednal si balení na zkoušku, což můžete udělat i vy, a popsal své dojmy. Všechny se dočtete v jeho recenzi. Můžeme ale prozradit, že byl spokojený.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Vysoký cholesterol? Důvody možná překvapí.

18. srpna 2021 Zkuste se zeptat svých blízkých, zda mají...

Vlny jako od moře snadno a rychle

Téměř každá žena či dívka s rovnými vlasy snila nebo...

Vybavte si pracovnu či studovnu nábytkem, který navrhli sami absolventi

Psal se rok 2017, kdy si absolventi, v té době...

Kolo, koloběžka nebo odrážedlo: Kdy je na co u dětí vhodný věk?

Vozítka jakéhokoli druhu fascinují děti již od útlého věku,...