Správná barva vás „zneviditelní“ při paintballu, nebo vám pomůže opravit vanu

Date:

Barvy nám mohou sloužit k více účelům. Díky nim chráníme povrchy před korozí nebo před dalším poškozením, s jejich pomocí můžeme předměty zviditelnit a upozornit na ně, stejně jako ale díky nim provedeme výborné maskování, ať už se jedná o hru či skutečnou potřebu. Ať už hledáte barvu za jakýmkoli účelem, měla by být bílá, černá, hnědá, fosforová, stříbrná či jakákoli jiná, bohatou nabídku najdete na folie-tapety.cz.

Zamaskujte se nebo cokoli, co v přírodě potřebujete

V nabídce e-shopu folie-tapety.cz najdete kupříkladu sprej MILITARY PAINT, 400 ml. Jedná se o antireflexní barvu, která se nejčastěji používá pro kamuflování nebo pro obnovu vojenského vybavení. Použít ji může ale i „obyčejný“ uživatel, např. pokud chce na rozlehlé zahradě zamaskovat kovové víko, kovovou tyč sloužící jako kotvení pro napnutí stožáru či cokoli jiného, co nemá být vidět.

Ocení ji lidé při maskování lovu, především se používá k maskování zařízení v oblíbených hrách MilSim aSG nebo v těch s použitím airsoftových zbraní. Vojenský kamuflážní systém MILITARY PAINT je 3 v 1 coby antikorozní ochrana povrchu, je možné tónovat do 11 nejoblíbenějších barev a slouží jako ochrana před vnějšími faktory.

U spreje MILITARY PAINT oceníte vysokou krycí schopnost a otěruvzdornost, odolnost proti povětrnostním vlivům, odolnost vůči alkoholu, možnost použití venku i uvnitř, stálobarevnost, odolnost vůči UV záření, dobu schnutí jen 8 – 15 minut na dotek, nelepivost za 30 – 40 minut, vytvrzení za 10 – 14 hodin. Stupnice RAL zajistí volbu správného odstínů. Vybrat si můžete z 11 nejpoužívanějších barev. Objem 400 ml vám vystačí na cca 1 – 2 m2.

Na folie-tapety.cz najdete i spreje na opravu vany, radiátorů nebo keramiky. Proč kupovat nové, když oprava je snadná a rychlá?

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Vysoký cholesterol? Důvody možná překvapí.

18. srpna 2021 Zkuste se zeptat svých blízkých, zda mají...

Vlny jako od moře snadno a rychle

Téměř každá žena či dívka s rovnými vlasy snila nebo...

Vybavte si pracovnu či studovnu nábytkem, který navrhli sami absolventi

Psal se rok 2017, kdy si absolventi, v té době...

Kolo, koloběžka nebo odrážedlo: Kdy je na co u dětí vhodný věk?

Vozítka jakéhokoli druhu fascinují děti již od útlého věku,...