Vybíráme konferenční stolek z masivu

Date:

Kvalitní konferenční stolek je důležitou součástí místnosti. Nejčastěji bývá umístěn ve středu pokoje, což z něj dělá pomyslné srdce obklopené dalším vybavením. Na výběru kvalitního modelu si proto dejte maximálně záležet. Podívejte se, jak vybrat konferenční stolek z masivu a nechte se inspirovat několika konkrétními kousky.

Proč zvolit masivní konferenční stolky

Možná si říkáte, proč vybrat zrovna konferenční stolek z masivu. Důvodů existuje hned několik. Kvalitní provedení a volba pevných materiálů dohromady vytváří stolek, který se ani při velmi častém používání nerozklepe a bude pevně stát na místě, ať už na něj položíte štos knih nebo sklenice s vínem.

Zároveň působí dřevěné konferenční stolky upraveným a luxusním dojmem. Dřevo se snadno kombinuje s bílými či černými částmi, kdy je možné takový stolek sladit snad s jakýmkoliv dalším vybavením.

Údržba stolků z masivního dřeva není nijak náročná. Stačí jemně otřít navlhčeným hadříkem. Zároveň však díky dubovému dřevu nabídnou opravdu dlouhou životnost. Jedná se tak o vybavení, které může každodenně sloužit klidně až desítky let, a přesto to na něm nebude poznat. A to i díky nadčasovému designu s čistými liniemi.  

Jak vybrat konferenční stolek přesně podle vašich představ

A jak vybrat ideální konferenční stolek, který perfektně zapadne do vaší místnosti? Moderní industriální konferenční stůl vybírejte podle toho, jak velkou odkládací plochu potřebujete. K tomu zohledněte také velikost místnosti, ať je výsledkem stolek o vhodných rozměrech.

Dále zapřemýšlejte nad tvarem. Deska stolku může být kruhová, oválná, ale i klasicky čtvercová. K dispozici jsou i méně tradiční tvary a oblíbené sestavy dvou stolků, které si můžete přesouvat podle potřeby.

V rámci ideálního designu nezapomeňte zohlednit také to, jestli bude lepší bílá kovová konstrukce nebo spíše černá. V tomhle případě záleží výběr především na vašem osobním vkusu a na tom, jaké další vybavení bude v místnosti.

Vybrané modely konferenčních stolků

Pořádný konferenční stůl z masivu může mít poměrně tradiční vzhled s kulatou deskou, jako nabídne například model Kulíšek. O něco větší odkládací plochu nabídne stolek Sýček se dvěma patry větší obdélníkové desky.

Z pohledu praktického využití je skvělou volbou set menšího a většího konferenčního stolku Budníček, kdy menší variantu můžete jednoduše schovat pod větší.

A kdo má v plánu zvolit si netradiční tvar konferenčního stolku pro jasné odlišení, pro něj bude nejlepší volbou stolek Šoupálek, který se skládá ze dvou částí s trojúhelníkovou deskou. Zkrátka veškerý kousek dřevěného nábytku z masivu od výrobce Majstrštych je propracovaný do nejmenších detailů a vytvářen tak, aby vám pomohl se zařízením útulného a krásného domova.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Vysoký cholesterol? Důvody možná překvapí.

18. srpna 2021 Zkuste se zeptat svých blízkých, zda mají...

Vlny jako od moře snadno a rychle

Téměř každá žena či dívka s rovnými vlasy snila nebo...

Vybavte si pracovnu či studovnu nábytkem, který navrhli sami absolventi

Psal se rok 2017, kdy si absolventi, v té době...

Kolo, koloběžka nebo odrážedlo: Kdy je na co u dětí vhodný věk?

Vozítka jakéhokoli druhu fascinují děti již od útlého věku,...