Jak vybrat kvalitní umělý stromek?

Date:

Umělé stromky na Vánoce nejsou v dnešní době nic výjimečného. Na trhu můžete najít mnoho prodejců, kteří nabízejí umělé vánoční stromky. Při jeho výběru je však třeba dát dobrý pozor. Není totiž umělý stromek, jako umělý stromek. Na trhu totiž naleznete umělé stromky různé kvality.

Jak poznáte kvalitní umělý stromek

Kvalitní umělé stromky se vyznačují zejména jejich propracovaností a realistickým vzhledem. Kvalitní umělý stromek by měl být hustý, stabilní, nemělo by z něj opadávat jehličí či dokonce celé větvičky. V současnosti se za nejkvalitnější umělé stromky považují realistické FULL 3D stromky, které jsou vyráběny pomocí nejmodernějších technologií tak, aby co nejvěrněji imitovaly živý vánoční strom. Jehličí a větvičky, na těchto stromečcích, jsou vyrobeny z PE odlitků živých větviček, takže je díky jeho trojrozměrnosti k nerozeznání.

Kvalitní 3D a PVC umělý stromek

Přestože jsou FULL 3D stromky to nejkvalitnější, co trh nabízí, neznamená to, že stromky z PVC materiálů, nebo kombinované stromky z 3D a PVC větviček kvalitní nejsou.

Klasické PVC stromky jsou na trhu již delší dobu a proto i ty už dnes můžete na trhu nalézt ve velmi dobré kvalitě. Výrobní proces těchto klasických umělých stromků pokročil a výrobci se je snaží vyrábět tak, aby vypadali co nejlépe. Kvalitní PVC stromeček by si měl držet tvar jehličí, které by se nemělo pokrčit hned při prvním složení. Samozřejmě nelze porovnávat kvalitu 3D větvičky s PVC větvičkou, protože PVC větvička není natolik realistická jako ta 3D, avšak takový PVC stromek je zároveň cenově dostupnější.

Pokud ovšem toužíte po kvalitním umělém stromku a chcete i něco ušetřit, skvělou volbou je 3D umělý stromek, který je vyroben kombinací klasických PVC a 3D větviček. 3D větvičky jsou umístěny po celém obvodu stromku a dokonalá hustota stromku je zajištěna PVC větvičkami uvnitř stromku. Když stromek ozdobíte, vnitřní PVC větvičky nebude nikdo vidět a vy se budete těšit s realistického umělého stromku.

Při koupi umělého stromku myslete na to, že jej nekupujete pouze na jedny Vánoce, ale skutečně na několik desítek let. Vsaďte proto na kvalitu!

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Jaké jsou nejlepší dámské boty na podzim?

Podzim je obdobím, kdy je po většinu času sychravo,...

Jak vybrat parfém podle svého věku

Od úplně prvních vůní, které nosíme jako dospívající, až...

Několik tipů, jak vybrat dárek pro babičku a dědečka

Copak asi letos vyberete pro své prarodiče a rodiče?...

Jak se postarat o citlivou a alergickou pleť?  

Alergické reakce jsou většinou typické pro citlivou nebo problematickou...