Prádlo Cornette slučuje eleganci, funkčnost i módu

Date:

Prádlo patří mezi základní vybavení našeho šatníku a používáme ho denně. Očekáváme pohodlí, ideálně bychom o něm neměli vůbec vědět a u větších kousků, jako jsou pyžama, také příjemné nošení. Kromě toho chceme, aby také vše dobře vypadalo.

Módní trendy se netýkají jen svrchních oděvů, mění se také u denního a nočního prádla. Zároveň je zde ale velmi důležité použít kvalitní materiály, které jsou příjemné na dotek, nezpůsobují alergie nebo podráždění a dobře se nosí. Značka Cornette se zaměřuje také na design, spolupracuje s nejlepšími designéry a každá její kolekce je tak jedinečná a překvapivá. Důraz je kladený také na moderní střihy a inovativní barevné kombinace, zároveň se snaží o inovace v šití. Muži tak u spodního prádla Cornette ocení ploché švy, prostorový klín a beztlaké zakončení nohavic, což zvyšuje komfort při nošení během dne i aktivní zátěži při sportu, zároveň anatomické střihy zaručují skutečné pohodlí. Rozmanitý a důmyslný design pak vytváří z prádla Cornette takový kousek, který ve svém šatníku chceme mít.

Zaměření na detaily a inovativní výroba se odráží také v nočním prádle, jako jsou noční košile a pyžama Cornette. K bavlně se přidávají vlákna lycry, což zajišťuje měkkost a zároveň odolnost látky. Pyžamo tak poskytuje pocit pohodlí tepla i zdravého spánku a dobře se v něm cítíme i například o víkendu při snídani, když se nám ještě nechce převlékat. Originální design tak poskytuje pyžamu jedinečný vzhled a lze ho využívat i třeba jako pohodlné domácí oblečení pro volné dny. Designéři se snaží podtrhnout ženskou osobnost a vytváří tak jedinečná pyžama, ve kterých se ženy cítí pohodlně a zároveň žensky a krásně.

V nabídce jsou pyžama a prádlo v provedení dámském, pánském i pro děti, takže celá rodina si může užívat pohodlí a příjemný materiál.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Vysoký cholesterol? Důvody možná překvapí.

18. srpna 2021 Zkuste se zeptat svých blízkých, zda mají...

Vlny jako od moře snadno a rychle

Téměř každá žena či dívka s rovnými vlasy snila nebo...

Vybavte si pracovnu či studovnu nábytkem, který navrhli sami absolventi

Psal se rok 2017, kdy si absolventi, v té době...

Kolo, koloběžka nebo odrážedlo: Kdy je na co u dětí vhodný věk?

Vozítka jakéhokoli druhu fascinují děti již od útlého věku,...