Soukromá školka a jesle v Brně nabízí kvalitní péči pro děti od 6 měsíců

Date:

Hledáte školku pro své dítě, zatím jste však nenarazili na takovou, která by odpovídala Vašim představám? S radostí Vám představujeme soukromou školku a jesle Beránek nacházející se v centru Brna. Školka a jesle byly založeny v roce 2010. Od té doby jsme plně pochopili, jak k dětem přistupovat individuálně dle jejich potřeb. Nabízíme jim kvalitní stravu a také mnohé vzdělávací i pohybové aktivity. Jak to v naší školce chodí?

Jak k dětem přistupujeme a co se mohou naučit

V soukromé školce Beránek pracuje pedagogicky vzdělaný personál, který se odpovědně a s láskou stará o děti, které jsou mu svěřovány. Na každý měsíc máme pro děti připraven program, který mírně obměňujeme, aby se děti vždy měly na co těšit a také proto, aby se naučily něčemu novému. Mohou se například vzdělávat v anglickém jazyce. Naučíme je základní fráze a slovíčka, která jim dovolí prohodit pár slov s vrstevníkem na dovolené, když spolu budou stavit hrad v písku. Děti učíme samostatnosti a spolupráci.

Díky nabídce kroužků se mohou naučit lyžovat, plavat nebo hrát tenis. Baví je pohyb? Pak jim jistě ulahodíme také dalšími pohybovými hrami a sportovními aktivitami, které přizpůsobíme jejich věku. Ve školce Beránek vezmeme děti také do Solné jeskyně, kde si budou moci pohrát v herně, ale také posílit svůj imunitní systém, především na podzim a v zimě.

Pokud potřebujete hlídání kojence a prarodiče ještě pracují, pohlídáme Vaše dítko už od věku 6 měsíců. V jeslích pracuje kromě pedagogického personálu také zdravotnický personál, který poskytne děťátku zdravotní péči, bylo-li by to nutné. V případě Vašeho zájmu jej přednostně zapíšeme také do školky, jakmile doroste.

Docházka dětí a školkovné

Školka i jesle Beránek jsou otevřeny od 7 do 16:30, neznamená to však, že v tomto čase musí být dítko přítomno. Čas, do kdy jej musíte přivést a v jakém časovém horizontu jej musíte vyzvednout, si nevymezujeme. Vše si přizpůsobujete Vy sami tak, aby Vám to vyhovovalo. Od docházky se pak odvíjí měsíční školkovné, které si můžete prohlédnout na našem webu.

Těšíme se na spojení s Vámi.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Vysoký cholesterol? Důvody možná překvapí.

18. srpna 2021 Zkuste se zeptat svých blízkých, zda mají...

Vlny jako od moře snadno a rychle

Téměř každá žena či dívka s rovnými vlasy snila nebo...

Vybavte si pracovnu či studovnu nábytkem, který navrhli sami absolventi

Psal se rok 2017, kdy si absolventi, v té době...

Kolo, koloběžka nebo odrážedlo: Kdy je na co u dětí vhodný věk?

Vozítka jakéhokoli druhu fascinují děti již od útlého věku,...