Vytvořte si prostor, kam oko zvědavých sousedů ani kolemjdoucích nedohlédne

Date:

Octli jste se někdy v situaci, kdy jste si chtěli vychutnat dobrou kávu o sobotním ránu, soukromí vám však narušil soused, který si potřebuje popovídat a zjistit odpovědi na různé otázky? Pokud se takové situace stávají často, pak naprosto chápeme, že jste se rozhodli pro oddělení vašich pozemků. Možná vás láká výsadba živého plotu, avšak doba, která je potřeba na jeho vzrůst do dostatečné výšky, není krátká. Nabízíme vám proto variantu umělého živého plotu, který poslouží dlouhá léta, anebo do té doby, než živý plot naroste.

Řešení pro zahrady

Na klasický plot, který má na zahradě většina lidí, je možné umístit panelové zástěny, případně také zástěny v rolích. Panelové zástěny jsou dostupné v mnoha velikostech, nejčastější velikost je 50 x 50 cm, lze je však jakkoliv napojovat na sebe za použití plastových utahovacích pásků v černé, hnědé nebo zelené barvě. Nabízí se například exkluzivní panely GREEN FANTASY, které představují kombinaci různých rostlinek lehce vystupujících do prostoru. Vnitřní kostra je tvořena plastovým dílcem o velikosti 100 x 100 cm s jemným vnitřním rastrováním. Dílce jsou vyrobeny z kvalitních plastů s patentovaným blokátorem NANO UV ©, díky čemuž je zaručována barevná stálost minimálně 8 let. Panelové zástěny jsou odolné proti mrazu.

Bambusové rohože i dekorativní plachty vhodné na balkon nebo terasu

Na balkoně či terase dobře upotřebíte bambusové rohože nebo dekorativní plachty. Rohože jsou vyrobeny z plastu, dokonale však imitují stébla bambusu. Jejich životnost je dlouhá, odolávají proti plísním a povětrnostním podmínkám. K dostání jsou v různých barevných provedeních.

Dekorativní plachty plní stejnou funkci, jako rohože. Nejen že poskytnou soukromí, ale také trochu stínu v letních dnech. Kromě imitací kamene, dřeva nebo bambusu si můžete pořídit také plachtu v imitaci proutí či různých květin.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Vysoký cholesterol? Důvody možná překvapí.

18. srpna 2021 Zkuste se zeptat svých blízkých, zda mají...

Vlny jako od moře snadno a rychle

Téměř každá žena či dívka s rovnými vlasy snila nebo...

Vybavte si pracovnu či studovnu nábytkem, který navrhli sami absolventi

Psal se rok 2017, kdy si absolventi, v té době...

Kolo, koloběžka nebo odrážedlo: Kdy je na co u dětí vhodný věk?

Vozítka jakéhokoli druhu fascinují děti již od útlého věku,...