Temné stíny pod očima, to zrovna moc kráse nepřidá, otázkou je co s nimi?

Date:

Špatný spánek nebo celkově špatná životospráva, ale rovněž i genetika dokážou udělat v okolí očí pěknou paseku. V mladém věku na to postačí korektor a správné tahy k zamaskování. Bohužel mnohem později je nutné se obrátit na dermatologa, který určitě ví, jak vše dát do pohodového stavu.

Oční specialisté

Je nesmírně důležité, kam se obrátíte o pomoc, pokud již jste skutečně zoufalí z vašich estetických problémů. A sem se opravdu řadí i problémy s povislými očními víčky nebo tmavými kruhy, které moc hitparády neudělají. Pokud již skutečně jste se rozhodli pro výraznou změnu, poté vám můžeme doporučit ideální místo, kterým je estetická klinika v Praze. Zde se provádí běžně operace očních víček a bez komplikací. Oční specialisté se zaměří na moderní techniku a zákroky provádí velmi šetrným způsobem. Není ani divu, protože právě očí víčka jsou nejcitlivější oblastí na obličeji, kdy je kůže velmi tenká a samozřejmě věk se zde začne propisovat velmi rychle.

Nejčastějším problémem jsou padající víčka, převislá kůže a nevzhledné tukové výhřezy. Neexistuje jiný účinný a rychlý způsob, než právě operace očních víček. Ta velmi účinným způsobem odstraní estetické nedokonalosti, ale rovněž pomáhá s dalšími projevy nebo spíše jejich důsledky. Odstraní se tak častý pocit únavy, ten je většinou způsobený námahou, kterou musí jedinec vynaložit. Dokonce to může ovlivnit nepříjemné bolesti hlavy a přirozeně i obzorové vidění. Nejčastěji se na kliniku obrací muži i ženy v rozmezí 40-50 let. Ale samozřejmě věk není nijak omezující.

Další estetické úpravy

Co se týče obličeje, tak samozřejmě oční víčka nejsou jediným problémem. Ještě je zapotřebí vypnout vrásky na obličeji a i zde se k tomu používá velmi šetrných metod. Lifting obličeje lze ještě doplnit o svěží rty, což je další nejčastější estetická úprava. Vzhledem k tomu, že výplň rtu tvoří kyselina hyaluronová, tak lze modelaci rtů provést i v mladším věku, zvláště pokud rty skutečně potřebují vytvarovat do stejné podoby.

To jsou samozřejmě jen malé střípky, které zde můžete očekávat a pokud vás trápí jakýkoliv jiný problém, nemusíte otálet a můžete jej zkonzultovat s ošetřujícími lékaři. Vždy se totiž nalezne řešení přesně na míru.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Soukromá školka a jesle v Brně nabízí kvalitní péči pro děti od 6 měsíců

Hledáte školku pro své dítě, zatím jste však nenarazili...

Proč se vyplatí investovat do koupacího sudu?

Pokud máte za sebou dlouhý a náročný den, koupel...

Jaké pohovky budou trendy v roce 2023?

Nikdo pochopitelně nemění vybavení své domácnosti podle toho, co...

Suchá pokožka hlavy si žádá komplexní péči, pomoc nabízí řada kosmetiky DERMAxPRO od Head & Shoulders

Nepříjemné svědění či lupy – tyto problémy nejednou souvisí...