Temné stíny pod očima, to zrovna moc kráse nepřidá, otázkou je co s nimi?

Date:

Špatný spánek nebo celkově špatná životospráva, ale rovněž i genetika dokážou udělat v okolí očí pěknou paseku. V mladém věku na to postačí korektor a správné tahy k zamaskování. Bohužel mnohem později je nutné se obrátit na dermatologa, který určitě ví, jak vše dát do pohodového stavu.

Oční specialisté

Je nesmírně důležité, kam se obrátíte o pomoc, pokud již jste skutečně zoufalí z vašich estetických problémů. A sem se opravdu řadí i problémy s povislými očními víčky nebo tmavými kruhy, které moc hitparády neudělají. Pokud již skutečně jste se rozhodli pro výraznou změnu, poté vám můžeme doporučit ideální místo, kterým je estetická klinika v Praze. Zde se provádí běžně operace očních víček a bez komplikací. Oční specialisté se zaměří na moderní techniku a zákroky provádí velmi šetrným způsobem. Není ani divu, protože právě očí víčka jsou nejcitlivější oblastí na obličeji, kdy je kůže velmi tenká a samozřejmě věk se zde začne propisovat velmi rychle.

Nejčastějším problémem jsou padající víčka, převislá kůže a nevzhledné tukové výhřezy. Neexistuje jiný účinný a rychlý způsob, než právě operace očních víček. Ta velmi účinným způsobem odstraní estetické nedokonalosti, ale rovněž pomáhá s dalšími projevy nebo spíše jejich důsledky. Odstraní se tak častý pocit únavy, ten je většinou způsobený námahou, kterou musí jedinec vynaložit. Dokonce to může ovlivnit nepříjemné bolesti hlavy a přirozeně i obzorové vidění. Nejčastěji se na kliniku obrací muži i ženy v rozmezí 40-50 let. Ale samozřejmě věk není nijak omezující.

Další estetické úpravy

Co se týče obličeje, tak samozřejmě oční víčka nejsou jediným problémem. Ještě je zapotřebí vypnout vrásky na obličeji a i zde se k tomu používá velmi šetrných metod. Lifting obličeje lze ještě doplnit o svěží rty, což je další nejčastější estetická úprava. Vzhledem k tomu, že výplň rtu tvoří kyselina hyaluronová, tak lze modelaci rtů provést i v mladším věku, zvláště pokud rty skutečně potřebují vytvarovat do stejné podoby.

To jsou samozřejmě jen malé střípky, které zde můžete očekávat a pokud vás trápí jakýkoliv jiný problém, nemusíte otálet a můžete jej zkonzultovat s ošetřujícími lékaři. Vždy se totiž nalezne řešení přesně na míru.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Jaké jsou nejlepší dámské boty na podzim?

Podzim je obdobím, kdy je po většinu času sychravo,...

Jak vybrat parfém podle svého věku

Od úplně prvních vůní, které nosíme jako dospívající, až...

Několik tipů, jak vybrat dárek pro babičku a dědečka

Copak asi letos vyberete pro své prarodiče a rodiče?...

Jak se postarat o citlivou a alergickou pleť?  

Alergické reakce jsou většinou typické pro citlivou nebo problematickou...