Vlny jako od moře snadno a rychle

Date:

Téměř každá žena či dívka s rovnými vlasy snila nebo sní po vlasech vlnitých, které budou vypadat jako políbené sluncem a slanou vodou. Jednou, dvakrát do roka si to dokážeme zařídit, jak ale k vlnkám přijít mimo dovolenkovou sezónu?

Dovolte, abych se představila

Trojkulma 32MM, vhodná pro vytvoření dokonalých vln za pomoci keramického ohřevného tělesa s pokročilou tepelnou technologií a iontovou keramikou, která rovnoměrně rozkládá teplo a vlasy vlní v rekordně krátkém čase. Díky ultra rychlému procesu nedochází k poškozování ani pálení vlasových délek. S tímto dokonalým designem vytvoříte krásné vlny, které rozhodně nebudou krepaté.

Jak s trojkulmou vytvořit dokonalý plážový účes

Prvním krokem je příprava vlasů, které by měly být před používáním trojkulmy umyté, dokonale suché a rozčesané, samozřejmě s použitím ochranného spreje před teplem. Dále je nutné uvést kulmu do provozu pro tvorbu vln. Umístěte ji na rovný, nehořlavý povrch, který není možné teplem poničit, zapojte ji do zásuvky a zapněte čudlíkem. Následně zvolte požadovanou teplotu, kterou pro práci s vlasy používáte. Myslete však na to, že pro jemné vlasy je vhodné používat spíše nižší teplotu, než v případě hustých a nepoddajných vlasů.

Následně si vlasy rozdělte na menší části, pramínek po pramínku je od kořínků ke konečkům vkládejte do kulmy, kde je nechejte po dobu 3 – 5 sekund a posuňte o kus níže. Jakmile budete mít souměrnou vlnku vedle vlnky po celé hlavě, kulmu vypněte, nechejte ji vychladnout a stejně tak vyčkejte, než vychladnou vlasy a přirozeně se zafixují. Nakonec je pročísněte vhodným kartáčem a zafixujte lakem na vlasy.

Kde trojkulmu koupit

Láká vás představa upraveného účesu za krátkou chvíli? Trojkulma 32MM je dostupná na e-shopu freylish.cz, kde najdete také další skvělé produkty pro úpravu vašich vlasů.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Co je endometrióza, jaké jsou její projevy a jak docílit jejich zmírnění?

Endometrióza popisuje onemocnění ženského organizmu, který v průběhu menstruace není...

Pánský striptýz bude nečekaným překvapením pro nevěstu

Dnešní doba přináší nové trendy i v zábavě, které...

Trápí vás bolestivá menstruace? Vyhněte se lékům na tišení bolesti, známe přírodní cestu k hormonální rovnováze.

Bolestivá menstruace je velmi nepříjemnou záležitostí, která někdy dokáže...

Obdarovat ženu zlatým šperkem s diamanty značí upřímnou lásku, úctu a celoživotní podporu

Diamantové klenoty jsou ze všech nejkrásnější. I když se...