Vlny jako od moře snadno a rychle

Date:

Téměř každá žena či dívka s rovnými vlasy snila nebo sní po vlasech vlnitých, které budou vypadat jako políbené sluncem a slanou vodou. Jednou, dvakrát do roka si to dokážeme zařídit, jak ale k vlnkám přijít mimo dovolenkovou sezónu?

Dovolte, abych se představila

Trojkulma 32MM, vhodná pro vytvoření dokonalých vln za pomoci keramického ohřevného tělesa s pokročilou tepelnou technologií a iontovou keramikou, která rovnoměrně rozkládá teplo a vlasy vlní v rekordně krátkém čase. Díky ultra rychlému procesu nedochází k poškozování ani pálení vlasových délek. S tímto dokonalým designem vytvoříte krásné vlny, které rozhodně nebudou krepaté.

Jak s trojkulmou vytvořit dokonalý plážový účes

Prvním krokem je příprava vlasů, které by měly být před používáním trojkulmy umyté, dokonale suché a rozčesané, samozřejmě s použitím ochranného spreje před teplem. Dále je nutné uvést kulmu do provozu pro tvorbu vln. Umístěte ji na rovný, nehořlavý povrch, který není možné teplem poničit, zapojte ji do zásuvky a zapněte čudlíkem. Následně zvolte požadovanou teplotu, kterou pro práci s vlasy používáte. Myslete však na to, že pro jemné vlasy je vhodné používat spíše nižší teplotu, než v případě hustých a nepoddajných vlasů.

Následně si vlasy rozdělte na menší části, pramínek po pramínku je od kořínků ke konečkům vkládejte do kulmy, kde je nechejte po dobu 3 – 5 sekund a posuňte o kus níže. Jakmile budete mít souměrnou vlnku vedle vlnky po celé hlavě, kulmu vypněte, nechejte ji vychladnout a stejně tak vyčkejte, než vychladnou vlasy a přirozeně se zafixují. Nakonec je pročísněte vhodným kartáčem a zafixujte lakem na vlasy.

Kde trojkulmu koupit

Láká vás představa upraveného účesu za krátkou chvíli? Trojkulma 32MM je dostupná na e-shopu freylish.cz, kde najdete také další skvělé produkty pro úpravu vašich vlasů.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Vysoký cholesterol? Důvody možná překvapí.

18. srpna 2021 Zkuste se zeptat svých blízkých, zda mají...

Vybavte si pracovnu či studovnu nábytkem, který navrhli sami absolventi

Psal se rok 2017, kdy si absolventi, v té době...

Kolo, koloběžka nebo odrážedlo: Kdy je na co u dětí vhodný věk?

Vozítka jakéhokoli druhu fascinují děti již od útlého věku,...

Žádná žena se neobejde bez županu

Dámské župany jsou oblíbeným kouskem oblečení pro domácí pohodu,...