Vybavte si pracovnu či studovnu nábytkem, který navrhli sami absolventi

Date:

Psal se rok 2017, kdy si absolventi, v té době působící ve společnosti SONGMICS, všimli, že se současní studenti, případně jejich rodiče, potýkají se stejným problémem, s jakým se potýkali po dobu studií oni sami. Jednalo se o zařízení studentského bytu, pro který chtěli cenově dostupný nábytek, splňující základní požadavky na kvalitu. Na trhu byl bohužel velmi málo dostupný a tak se rozhodli, že spojí veškeré své síly, zapojí se do zkoumání všech procesů, které jsou spojeny s výrobou, distribucí a v neposlední řadě také prodejem nábytku a umožní tak jeho nákup.

Pracovna / studovna přesně podle vašich představ

I přesto, že na finecase.cz naleznete nábytek všeho druhu, v dnešním článku jsme se rozhodli, že se vás pokusíme inspirovat k vybavení pracovny či studovny tak, aby splňovala veškeré vaše požadavky. Bude v ní dostatek odkládacího i úložného prostoru, dále místo na dekorace a v neposlední řadě malý koutek, ve kterém bude možné přivítat návštěvu anebo spočinout při vychutnávání si dobré dopolední kávy.

Nejprve se podíváme na nabídku psacích či pracovních stolů. Jestliže máte ve vyhrazené místnosti dostatek místa, jistě by se vám mohlo dobře pracovat u rohového stolu se skříní a závěsnou kartotékou. Nejen že poskytne dostatek místa pro práci, ale také pro ukládání knih nebo dokumentů. Jestliže však máte prostoru v místnosti méně, uspokojí vás kancelářský stůl o rozměrech 120 x 60 x 120 cm, jehož součástí jsou taktéž police po jedné straně, které sahají až nad stůl. Tento úložná prostor můžete využít nejen pro dokumenty, ale také pro odložení psacích a jiných potřeb. Nejvrchnější polici můžete využít například pro položení květiny nebo fotografie s rodinou či přáteli, což váš pracovní prostor zpříjemní.

Místo pro odpočinek

Pokud je vaše pracovna či studovna dostatečně velká, rozhodně neváhejte a vybavte ji také pohodlným místem k odpočinku anebo k vyřízení schůzky. K tomu vám bude stačit pěkný kancelářský stolek a dvě křesla pohodlná křesla.

A abychom nezapomněli, kvalitní a pohodlné křeslo patří také za pracovní stůl.

Vybírejte na finecase.cz.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Vysoký cholesterol? Důvody možná překvapí.

18. srpna 2021 Zkuste se zeptat svých blízkých, zda mají...

Vlny jako od moře snadno a rychle

Téměř každá žena či dívka s rovnými vlasy snila nebo...

Kolo, koloběžka nebo odrážedlo: Kdy je na co u dětí vhodný věk?

Vozítka jakéhokoli druhu fascinují děti již od útlého věku,...

Žádná žena se neobejde bez županu

Dámské župany jsou oblíbeným kouskem oblečení pro domácí pohodu,...