Ubytování v srdci Krkonoš pro celou rodinu, ale i páry, odkud se vám nebude chtít odjíždět

Date:

Krkonoše patří mezi nejoblíbenější místa, která se navštěvují jak v létě, tak i na jaře, na podzim a v zimě. Jistě není divu, protože tu najdete nádhernou přírodu, ale také nejvyšší horu České republiky, Sněžku. Již v roce 1963 bylo území Krkonoš vyhlášeno za národní Krkonošský park. Ať už se do těchto míst vydáte v kterémkoli ročním období, společně s nádherným ubytováním nebudete zklamáni a vždy se sem budete rádi vracet. Máme pro vás tip na ubytování v Krkonoších, a to především pro milovníky roubenek a klidného prostředí.   

Jak zde využít chvíle volna?

Mezi místa, která byste si jistě neměli nechat ujít, patří hora Sněžka. Pokud se děsíte její výšky, protože se vám až na vrcholek nechce pěšky, neděste se a vyvezte se lanovkou. Pokud jste turista tělem i duší, můžete si ji vyjít pěšky, máte na výběr z více tras. Nádherný výlet, který vás čeká, bude dokonalý. 

Dalším místem jsou Janské Lázně, které vám nabízí procházku po Stezce korunami stromů. Dřevěná věž je vysoká 45 metrů a díky bezbariérovému přístupu se na ni dostanou i lidé na vozíku. Svézt se můžete v tobogánu nebo se dostat do unikátní podzemní jeskyně.

Třetím našim tipem jsou Prachovské skály, tedy ráj pro horolezce. Najdete je severozápadně od Jičína. Užít si zde můžete středověký hrad Pařez a mnoho dalších vyhlídek. Nyní už ale k samotnému ubytování.

Ubytování v Krkonoších

Krásné a harmonické ubytování vám nabídne chalupa Roubalka. Najdete zde nadstandardní ubytování nedaleko lyžařského centra Černý důl. Roubenka je umístěna na harmonickém místě u řeky s nádherným výhledem do korun stromů. Užít si zde můžete saunu, která vás spolehlivě prohřeje, ale také venkovní bazén s protiproudem. A pokud milujete zvuk zurčícího potůčku, stačí sejít pár kamenných schodů, posadit se a naslouchat úchvatné přírodě.

Po večerech můžete posedět v malebném a útulném obývacím pokoji, kde se zahřejete u kachlových kamen. To a mnoho více si můžete užít v chalupě Roubalka, která se vám jistě

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Co je endometrióza, jaké jsou její projevy a jak docílit jejich zmírnění?

Endometrióza popisuje onemocnění ženského organizmu, který v průběhu menstruace není...

Pánský striptýz bude nečekaným překvapením pro nevěstu

Dnešní doba přináší nové trendy i v zábavě, které...

Trápí vás bolestivá menstruace? Vyhněte se lékům na tišení bolesti, známe přírodní cestu k hormonální rovnováze.

Bolestivá menstruace je velmi nepříjemnou záležitostí, která někdy dokáže...

Obdarovat ženu zlatým šperkem s diamanty značí upřímnou lásku, úctu a celoživotní podporu

Diamantové klenoty jsou ze všech nejkrásnější. I když se...