Vybavte svou domácnost kvalitním a cenově dostupným nábytkem

Date:

Do nového projektu s nábytkem se v roce 2017 pustili absolventi působící ve společnosti SONGMICS, kteří zjistili, že vybavit pokoj nebo byt je pro studenty poměrně velký problém. Nábytek, který byl k dostání v běžných řetězcích, byl poměrně nákladný, jeho cena však kvalitě příliš neodpovídala. Absolventi proto začali studovat problematiku výroby nábytku, kontroly kvality, logistiku a veškeré oblasti, které s prodejem souvisí. Výsledkem je široké portfolio nábytku pro výbavu celé domácnosti.

Benefity nábytku, který vzniknul pod rukami absolventů

Při pohledu do různých obchodů, nabízejících nábytek, se často setkáte s velmi podobnými kousky, které se od sebe příliš neliší. Na Finecase.cz však můžete vidět originální design jednotlivých kusů. Mohlo by se zdát, že atraktivní designy budou komplikovanější na sestavení, opak je však pravdou. Třešničkou na dortu je kvalitní nábytek, který je v nabídce za dostupnou cenu.

Nábytek VSAGALE v současné době zdobí domácnosti nejen v Evropě, ale také v Japonsku a Severní Americe.

Výbava studentského pokoje

Žádný studentský pokoj se neobejde bez pracovního stolu. Kancelářský stůl o velikosti 120 x 60 x 120 cm poskytuje dostatek prostoru pro práci. Na jednom boku jsou prostorné police, do kterých je možno ukládat knihy, složky, sešity, ale také například květiny, které okysličí vzduch a dodají pokoji příjemný a domácký vzhled.

Ve studentském pokoji studenti ocení také nástěnné police v rustikálním stylu.

V neposlední řadě je potřebný stolek k posteli, na který bude možné odložit sklenku s vodou či nabíjející se telefon. Pěkný set dvou stolků v moderním stylu poslouží k posteli i ke konferenčnímu stolu. Díky jejich vzhledu zůstane prostor hezky vzdušný a nebude narušovat celkový vzhled místnosti.

Tip na závěr: Potřebujete si pořídit to studentského pokoje také postel? Velmi moderním řešením je postel z palet, na kterou stačí položit kvalitní matraci, povléci peřiny a pohodlně spát.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Co je endometrióza, jaké jsou její projevy a jak docílit jejich zmírnění?

Endometrióza popisuje onemocnění ženského organizmu, který v průběhu menstruace není...

Pánský striptýz bude nečekaným překvapením pro nevěstu

Dnešní doba přináší nové trendy i v zábavě, které...

Trápí vás bolestivá menstruace? Vyhněte se lékům na tišení bolesti, známe přírodní cestu k hormonální rovnováze.

Bolestivá menstruace je velmi nepříjemnou záležitostí, která někdy dokáže...

Obdarovat ženu zlatým šperkem s diamanty značí upřímnou lásku, úctu a celoživotní podporu

Diamantové klenoty jsou ze všech nejkrásnější. I když se...